Resultater

Her finner du resultater fra de forskjellige konkurransene.
Hvilken plassering fikk du?

Sykkelløp 2013

1.Plass:Lars Erik Johnsen
(25:20,95)
2.Plass: Albertine Berge Martens
(25:19,63)
3.Plass: Henning Sohlman Lund
(25:23,37)

Tautrekking 2013

Voksenklasse

1.Plass:Saueflokken
(Sidsel, Maren, Kine, Josefine, Martin og Eirik)
2.Plass: Altetene
(Jørn, Lars, Martin og Eirik)
3.Plass: Fossene
(Henrik, Andreas og Tore)

Barneklasse:

1.Plass:Only the one Barca
(Oskar, Thomas, Jørgen, Maja, Engla og Kristine)
2.Plass:Mixing Team
(Selma, Juni + hjelpere)
3.Plass:Team YO
(Linea, Maiken, Adrian, Kine og Kaia)

Sandslottkonkurranse 2013

Voksenklasse

1.Plass:Norlund JR.
(Hanna, Oda)
2.Plass: Lille Larve aldri mett
(Elisa, Eira, Emilie, Yuna-Victoria)
3.Plass: Sneila
(Idun, Lisa, Martin)

Barneklasse:

1.Plass:Dragen
(Val Oscar, Vegard, Jens Peder)
2.Plass:Girl Power
(Emma, Tora)
3.Plass:LOL
(August, Johannes, Live)

SANDVOLLEYBALLTURNERING 2013

Voksenklasse

1.Plass:Smash Bros
(Simen og Mats)
2.Plass: Legens
(Victory og Raimond)
3.Plass: Smash Girls
(Guro og Bastian)

Barneklasse:

1.Plass:Girl Power
(Tinius, Jørgen og Greger)
2.Plass:Forever Girls
(Amanda, Gabriella og Mia)
3.Plass:The Loosers
(Oscar og Tobias)

Pingis på plenen 2013

1.Plass: Eirik Madsen
(Larkollen)
1.Plass: Tore Andersen
(Larkollen)
1.Plass: Henrik Gunther
(Oslo)

Larkollkaka 2013

1.Plass: Campingvogn
(Karina)
2.Plass: Sommerfuglkaka
(Camilla og Martine)
3.Plass: Hjemmelaget
(Ferdinand og Knut)

Kubbspillmesterskap 2013

1.Plass: Hjerter åtte
(Mona, Lena og Jørn)
2.Plass: Going Loco
(Mette, Alexander og Alexander)
3.Plass:  Knarkubben
(Henrik og Thomas)

Losen grand prix 2013

Beste tid:  H.O
(Ivar, Jørgen)
Beste kostyme:  Larkolldiligencen
(Ferdinand, Nora, Emma, Ida Sander, Isak)
Beste design,:  Isbilen
(Teodor, William, Jacob)

Krabbefiske 2013

Flest krabber: Isabell Urstad
(14 krabber)
Største krabbe: Team Knarrebaugend
(72 mm)

Fiskekonkurranse 2013

Størst fisk: Team Markussen
Minste fisk: Girlpower
Flest fisk: Bryggefiskerne
Beste bryggefisker: 4 Ever Girls

Natursti 2013

Resultater fra Naturstien

(Trykk på linkene under for detaljer)
Resultatliste Deltakere
Spørsmål og svar

Sykkelløp 2012

1.Plass:Henrik Eckhoff
(24:19,51)
2.Plass: Martine Eckhoff
(24:25,41)
3.Plass: Roar Skaare
(24:18,10)

Tautrekking 2012

Voksenklasse

1.Plass:YOLO
2.Plass: Koseklumpen
3.Plass: OddKåre

Barneklasse:

1.Plass:Barnelaget
2.Plass:Smårøverne
3.Plass:Team DN (Danmark/Norge)

Sandslottkonkurranse 2012

Voksenklasse

1.Plass:Supergjengen
(Gabriella, Mia, Amanda,Henrik, Robin, Albertina, Heidi)
2.Plass: Cupcake
(Ida, Lisa, Marielle, Maren)
3.Plass: Nordlund Jr.
(Hanna, Oda)

Barneklasse:

1.Plass:Sommerfugl
(Ninni, Selma, Sigrid)
2.Plass:Sverd
(Jacob)
3.Plass:Havfrueprinsessen
(Marthe, Pernille, Amalie, Rebekka)

PINGIS PÅ PLENEN 2012

1.Plass: Eirik Madsen
(Larkollen)
1.Plass: Benjamin Eker
(Son)
1.Plass: Endre Skolt
(Fornebu)

Kubbspillmesterskap 2012

1.Plass: Skårer
(Yvonne, Anne Cathrine, Roar)
2.Plass: Sildebaugen Boys
(Jardar, Johannes, Matti, Kristoffer)
3.Plass:  Trippel A Kubb Klubb
(Anette, Alexander, Alexander)

Losen grand prix 2012

Beste tid: Ramsøe Racing
(Simen, Elliot)
Beste kostyme:  Postmann Pat
(Theodor William, Miss)
Beste design,:  Chill Mc Queen
(Ferdinand og Eivind)

Krabbefiske 2012

Flest krabber: Vilde Elina
(10 krabber)
Største krabbe: Stangsildene
(76 mm)

Natursti 2012

Resultater fra Naturstien

(Trykk på linkene under for detaljer)
Resultatliste Deltakere
Spørsmål og svar