Resultater

Her finner du resultater fra de forskjellige konkurransene.
Hvilken plassering fikk du?

Familiequiz 2018

1.Plass: Skvisserne
()
2.Plass: Stiv Kuling
()
3.Plass: Team Knarrebaugen
()

Trykk her for liste og poeng til alle lag.

Mesternes mester 2018

Familieklasse

1.Plass: Sommerlaget

Voksenklasse:

1.Plass:Larkoll-herrene

Sandslottkonkurranse 2018

Familieklasse

1.Plass: Heisand
()
2.Plass: Hjemmelaget
()
3.Plass: 50 meter’n
()

Barneklasse:

1.Plass: Havglitter
()
2.Plass:Losen byggerne
()
3.Plass: Elefantene
()

Voksenklasse:

1.Plass:One Big happy family
()

Krabbefiske 2018

Flest krabber: Bettinius
(22 krabber)
Største krabbe: Ruds Fishers
(69 mm)

Sandvolleyballturnering 2018

Voksenklasse

1.Plass:Fjordens Fyrster
()
2.Plass: Støtvig
()
3.Plass: Valar Do Heiris
()

Trykk her for hele resultatlisten

Barneklasse:

1.Plass:Griezmann
(Nora, Kaysa, Dina)
2.Plass:Larkolllgutta
(Teodor, Fabian og Sander)
3.Plass:BodyGirls
(Andrea og Julie)

Trykk her for hele resultatlisten

Natursti 2018

1.Plass: Pokalgjengen
(Elli, Malin, Sinne, Vie, Erliend, Simen)
2.Plass: Urokråkene
(Selmer, Solan, Birk, Trym, Olivia, Oskar, Elisabeth, Morten, Thomas, Kristine, Marianne, Øyvind)
3.Plass: Lilly og Mia
(Kristine, Lilli, Mia, Johanne, Kjell)

Trykk her for spørsmål og svar.

Pixel grand prix 2018

Beste tid: Kongen av Camping – 37,30 sek
(Jonas)
Beste kostyme:  AMK
(Cornelia, Emma, Eivind)
Beste design,:  Larkollenpiratene
(Lea, Leander)

Sykkelløp 2018

1.Plass: Maria Løvhaug
(38:04,45)
2.Plass: Laurits Havrevoll
(38:05,11)
3.Plass: Martine Eckhoff
(37:57,40)

Kubbspillmesterskap 2018

1.Plass: Bryggebakken 1
(Magnus og Thomas)
2.Plass: Hull 19
(Terje, Stein-Inge, Silje, Stian)
3.Plass: Ferieforpesterne
(Jens, Thea)

Trykk her for hele resultatlisten

Krabbefiske 2017

Flest krabber: Vilde Elina Larsen
(21 krabber)
Største krabbe: Team Foss
(70 mm)

Sandvolleyballturnering 2017

Voksenklasse

1.Plass: GRUS
(Simen, Bastian)
2.Plass: Gutta stemning
(Sondre, Amund)
3.Plass: Team Astrid S
(Trod, Syver)

Trykk her for hele resultatlisten

Barneklasse:

1.Plass:LIL
(Nora, Kaysa, Dina)
2.Plass: Nuur, Daniel
(Nuur, Daniel)
3.Plass: Atletico Westwind
(Adrian, Jo-Eivind)

Trykk her for hele resultatlisten

Kubbspillmesterskap 2017

1.Plass: Bjelle
(Marius, Jesper)
2.Plass: Team Tangen
(Tobias, Jan-Erik)
3.Plass: Randiklanen
(Marlene, Charlotte)

Trykk her for hele resultatlisten

Familie quiz 2017

1.Plass:Sildebaugen
2.Plass: The Fleischer Family and friends
3.Plass: Team Lilleby

Se her for resultatliste

Natursti 2017

Resultater fra Naturstien

(Trykk på linkene under for detaljer)
Resultatliste Deltakere
Spørsmål og svar

Fiskekonkurranse 2017

Størst fisk: Jonas & Jakob (370g)
Flest fisk: Markussen (9 stk)
Beste bryggefisker: Rakknerud

Pixel grand prix 2017

Beste tid:  Raceren – 38,7 sek
(Jonas Kristoffer Grønsletten)
Beste kostyme:  Il Tempo Gigante
(Teodor, William)
Beste design,:  Lotus
(Jonas)

Sykkelløp 2017

1.Plass: Marius Hesjadalen
(27:32,34)
2.Plass: Adrian Alexander Echhoff
(27:30,20)
3.Plass: Trine Hesjadalen
(27:32,32)

Familie quiz 2016

1.Plass:Team Åsli
2.Plass: Akersgaten
3.Plass: The Kure

Sandslottkonkurranse 2016

Familieklasse

1.Plass: Sandbyggerne
(Isak, Vilde)
2.Plass: Team Pokemon
(Tobias, Tea, Gabrielle, Jørn og Jane)
3.Plass: Long time no sea
(Iris, Hedda, Eline)

Barneklasse:

1.Plass:Lynet
(Astrid og Mathilde)
2.Plass:Havglitter
(Oda)
3.Plass:Supergirls
(Tiril og Selma)

Voksenklasse:

1.Plass:Norlund

Krabbefiske 2016

Flest krabber: Josefine
(21 krabber)
Største krabbe: Petter, Sindre og Julian
(61 mm)

Sandvolleyballturnering 2016

Voksenklasse

1.Plass: Team rocket
(Simen Uggerud og Bastian Sundling)
2.Plass: Werners skittende engler reloaded
(Henrik Wold, Ole Martin wold og Henrik Gulla Pedersen)
3.Plass: Pokéboys
(Sondre Sølvberg og Amund Fevang)

Barneklasse:

1.Plass: Atletico Westwid
2.Plass: Tvillingene
3.Plass: MK

Natursti 2016

Resultater fra Naturstien

(Trykk på linkene under for detaljer)
Resultatliste Deltakere
Spørsmål og svar

Kubbspillmesterskap 2016

1.Plass: To hjerter
(Lars, Heidi, Theodor)
2.Plass: Ibra
(Herman, Arild, Trine)
3.Plass: Babyface
(Malene, Charlotte)

Trykk her for hele resultatlisten

Losen grand prix 2016

Beste tid:  Morgan Gulf Team – 32,5 sek
(Edvin, Niclas)
Beste kostyme:  Sombijenta
(Sandra)
Beste design,:  Drageridderne
(William, Theodor)

Fiskekonkurranse 2016

Størst fisk: Markussen
Minste fisk: Team ikke noen av dere
Flest fisk: Sindre, Petter og Tom Rune
Beste bryggefisker: Vinjar

Sykkelløp 2016

1.Plass: Nichlas Kolbeinstvedt
(36:45,18)
2.Plass: Oscar Nilson
(36:49,37)
3.Plass: Elisabeth Bjarkø
(36:39,34)

Larkollkaka 2015

1.Plass: Popcornkake
(Tove, Tonja og Larisa Boos)
2.Plass: kake
(Malin Dalbergs)
3.Plass: Kino kake
(Camilla Hansen)

Sandslottkonkurranse 2015

Familieklasse

1.Plass: Hjemmelaget
(Eivind, Kristin, Heine)
2.Plass: Big fam.
(Fam. Vold, Fam. Enly ++)
3.Plass: Hai
(Val Oskar – Vegard – Jens Peder, Herman)

Barneklasse:

1.Plass: Froggy
(Isak)
2.Plass: Tvillinger
(Aurora, Amalie)
3.Plass: Skillpaddene
(Astrid, Mathilde)

Sandvolleyballturnering 2015

Voksenklasse

1.Plass: Matoma
(Mats, Magnus)
2.Plass: Legenden
(Simen, Bastian)
3.Plass: Werners skitne engler vender tilbake
( Ole Martin, Henrik, Alexander)

Barneklasse:

1.Plass: Team Wolleyball
(Phillip, Ludvik, Henrik)
2.Plass: Team Larkollen
(Petter, Sindre)
3.Plass: Sandloppene
(Kari, Martin)

Krabbefiske 2015

Flest krabber: Team krabbe leve
(43 krabber)
Største krabbe: Team stavern
(70 mm)

Natursti 2015

Resultater fra Naturstien

(Trykk på linkene under for detaljer)
Resultatliste Deltakere
Spørsmål og svar

Kubbspillmesterskap 2015

1.Plass: Team Aztek
(Terje, Henning, Øyvind)
2.Plass: SweForce
(Henrik, Jessica, William)
3.Plass: Larkollteamets hjelpere
(Alex, Amelia, Otto)

Sykkelløp 2015

1.Plass:Ronny Hansen
(26:00,08)
2.Plass: Lucas Koldstad
(26:25,37)
3.Plass: Yvonn Skåre
(25:48,45)

Losen grand prix 2015

Beste tid:  Angry Bird – 33,92 sek
(Aleksander)
Beste kostyme:  Høvdingene
(William, Theodor)
Beste design,:  Blue Flame
(Jonatan)

Natursti 2014

Resultater fra Naturstien

(Trykk på linkene under for detaljer)
Resultatliste Deltakere
Spørsmål og svar

Sykkeløp 2014

1.Plass: August Lofterød Webster
(24:38,31)
2.Plass:  Cesilie Lofterød Webster
(24:37,98)
3.Plass:  Kasper Echoff
(24:35,47)

Losen grand prix 2014

Beste tid: Medgårskogen Racing
(Fredrik, Henrik, Nicolay )
Beste kostyme:  Brudeferden i Larkollen
(Kristoffer, Nikolai)
Beste design,:  T-Ford
(Kristine, Mats)

Pingis på plenen 2014 B

B-finale

1.Plass: Jan Fredrik Herud
2.Plass:  Henrik Haugen

Pingis på plenen 2014 A

A-finale

1.Plass: Fridtjof Støtvig
2.Plass: Martin Forsberg

Kubbspillmesterskap 2014

1.Plass: Vaniljekrem
(Henrik, Ole Martin, Lars, Alexander)
2.Plass: Briken
(Gry, Stein-Inge, Terje)
3.Plass:  Hjerter 8
(Mona, Lars-Erik)

Krabbefiske 2014

Flest krabber: Vilde Elina
(29 krabber)
Største krabbe: Engelsvika
(69 mm)

Fiksekonkurranse 2014

Størst fisk: Uptown Girls
Minste fisk: Spiderman
Flest fisk: Spiderman
Beste bryggefisker: Quack Quack

Sandvolleyballturnering 2014

Voksenklasse

1.Plass: Legenden
(Anette, Simen, Bastian)
2.Plass: The Werners
(Kristoffer, Nikolai)
3.Plass: NIHI2
(Mats, Guro)

Barneklasse:

1.Plass: The Ultimate Black Men
(Wille, Iver, Mats)
2.Plass: The Eldorados
(Kristoffer, Tinius, Isak)
3.Plass: Team Tveter
(Simen, Sofie, Julie)

Sandslottkonkurranse 2014

Voksenklasse

1.Plass: Hjemmelaget
(Sander, Eivind, Kristin, Heine, Fredrik)
2.Plass: Minion boys
(Hermann, Martin, Gjert)
3.Plass: Tirex
(Gabriel, Aurora, Theodor + Familien)

Barneklasse:

1.Plass: Haien
(Val Oskar, Jens Peder, Hermann, Vegard)
2.Plass: Baderingen August
(Pelle)
3.Plass: Go Skilpadde
(Isak, Vilde)

Larkollkaka 2014

1.Plass: Larkollen
2.Plass: Larkollen Camping
3.Plass: Sandslottet